Civciv Satışı ve Civciv Çeşitleri

Çiftlikleri için civciv satın almak isteyenlere indirimli fiyatlarla civciv satışı sunulmaktadır. Söz konusu alışverişleri tamamlamak için hem telefon hem de online platformlar kullanılabilir. Çeşitleri ile birlikte civciv fiyatları her bütçeye uygun olmasıyla biliniyor. Çeşitler için kataloglar incelenebilir ve teslimatlar vakit kaybetmeden gerçekleştirebilir. Türkiye’nin her şehrine hızlı teslimat yapılmaktadır. Bu sayede alıcılar vakit kaybetmeden istedikleri sayıda ve türde civcivlerin sahibi olabilir.

 Satışa Çıkarılan Civcivler ve Çeşitleri

İlk seçenekler arasında pleymut türü civcivler yer almaktadır. Son yıllarda sıklıkla sipariş edilen özellikle kısa sürede çok yumurta sahibi olmak isteyen alıcıların ilk tercihi oluyor. Yetiştirilmesi son derece kolay olan bu civcivler halk arasında çilli adıyla da bilinmektedir. Sonbahar ve kış aylarında dahi zorlu iklim şartlarına karşı ekstra dirençli ve dayanıklı canlılardır.

Bunun yanı sıra öne çıkan özellikleri arasında bakım gerektirmemesi de sıralanabilir. Kümes temizlikleri periyodik aralıklarla yapılabilir. Diğer civcivlerin aksine mevcut hastalık risklerine karşı da oldukça dayanıklı olmalarıyla biliniyor. Toplu civciv satışı kapsamında bu canlılar sipariş edildiği takdirde yüzde yirmiye varan indirimlerden de faydalanılabilir.

 Sasso Civcivler ve Öne Çıkan Özellikleri

Satın alınabilecek bir diğer civciv türü sasso adı ile biliniyor. Bakımları en az pleymut türündeki civcivler kadar kolay olan bu canlılar da toplu olarak sipariş edilebilir. Kökenleri Avrupa’ya dayanan, özel bir ırktır. Kolay ve hızlı yoldan etlik piliç yetiştirmek isteyen çiftlik sahipleri bu civcivlere dair merak edilen her şeyi satışların gerçekleştiği online platformlarda yer alan canlı destek hattına sorabilir. Yumurta yetiştiriciliği kapsamında da en verimli civciv türlerinin başında gelmektedir. İlk yumurtaları ise 18 ile 20 hafta arasında vermektedir. Siparişler tamamlandıktan sonra ambalaj içeriğinde hem sevk raporu hem de aşı kartı yer almaktadır.

fransız ördek civciv satışı civciv satışları ataks civciv satışı lohman brown civciv satışı2019 civciv fiyatları bursasiyah hindi civciv satışıbeyaz hindi civciv satışı civciv siparişi

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın Alınabilecek Diğer Civciv Türleri

Sipariş verilebilecek civciv türleri bunlarla sınırlı değil. İsteyenler için brown türünde civcivler de kataloglarda mevcuttur. Tamamen melez bir ırk olan bu civcivler de hastalıklara ve iklim şartlarına karşı ekstra dayanıklıdır. Aynı zamanda en önemli özellikleri arasında doğal yumurta taleplerini karşılıyor olması gelmektedir. Organik beslenmenin gün geçtikçe önem kazandığı günümüzde organik tavuk ve yumurta yetiştiriciliği yapmak isteyen bu civcivlere en uygun fiyatlarla sahip olabilir.

Sahiplerine ulaştırılan kadar aşı cetvelleri periyodik olarak takip edilmektedir. Alıcılar bu özel ırka mensup civcivlere herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşmadan sahip olabilirler. Satın alınabilecek diğer civciv türleri sırasıyla, tavuk ve ördek civcivleri, etlik civciv ve Pekin ördek yavrularıdır. Aynı zamanda son seçenekler arasında Ross 308 de yer almaktadır. Ross 308 türündeki civcivler de istikrarlı performans sergileyen ve müşteri memnuniyetini maksimum oranda sağlayan canlı türleridir.

 Civcivleri Satın Alma Avantajları

Her cebe uygun olan civciv fiyatları önceden değerlendirilip siparişler telefonla tamamlanabilir. Tek bir tür ile sınırlı kalmak istemeyen alıcılar birçok farklı türün siparişini aynı anda gerçekleştirebilir.

Civcivler hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilir, isterseniz civciv siparişi vermek için tıklayınız.

Post A Comment

× WHATSAPP