Etlik Yumurtalık Civciv Fiyatları

Etlik Ve Yumurtalık Civciv Fiyatları

Uygun fiyatlardan satılan civcivlerimizin, gerekli aşılanmaları yapılmaktadır. Canlı, hareketli ve parlak gözlü olan etlik civciv hızlı bir şekilde büyüme göstermektedir. Oldukça kısa sürede gelişen etlik civcivlerimiz, yumurtadan çıktıktan yaklaşık 45-50 gün sonra kesim için hazır duruma gelmektedir.

Oldukça uygun bir fiyattan satın alınan etlik civcivlerimiz, temiz ve geniş bir kümeste beslenmektedir. Yasalara uygun bir şekilde üretilen etlik ve yumurtalık civcivler, birinci sınıf kalitededir. Üretimi gittikçe artan etlik ve yumurtalık civcivler, belli başlı geçim kaynağı olma yolundadır.

Müşterilerin çok fazla güvendiği yumurtalık civciv etlik civcivlerden farklılık göstermektedir. Hızlı bir şekilde büyüyen etlik civcivler çok kilolu olmakta ve eti de oldukça lezzetlidir. Civciv beslemek isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır ve etlik civcivler, civciv beslemek isteyenler için gözde seçenektir. Firmamızda alınacak civcivlerde, toplu alımlarda büyük indirimler yapılmaktadır.

civciv fiyatları bursacivciv fiyatlarıbeyaz hindi civciv satışı civciv siparişi

 

 

Etlik ve Yumurtalık Civcivlerin Avantajları

Dişi ve erkek karışık olarak beslenen etlik ve yumurtalık civcivlerin satışı Türkiye’nin dört bir yanına yapılmaktadır. Kısa süre içerisinde sipariş ettikleri civcivlere kavuşanlar, gerekli bakım ve özeni gösterdikleri takdirde civcivlerinin kısa sürede büyüdüklerini gözlemlemektedir. Özellikle yumurta için bu işe girişecek olanlar, uygun fiyatlardan etlik ve yumurtalık civciv satın alabilmektedir. Civciv satın alarak büyütenlerin elde ettiği karlar, insanları etlik veya yumurtalık civciv satın almaya sürüklemektedir.

Hastalıklara dayanıklılık gösteren etlik ve yumurtalık civcivlerin bakımı da son derece kolaydır. Etlik ve yumurtalık civciv üretiminde, yasal mevzuatlara uyulmaktadır. Bakımının zahmetsiz olması, civciv işine girmek isteyenleri cezbetmektedir. Firmamızdan satın alınan etlik civciv ve yumurtalık civciv çok büyük gelirleri peşinde getirmektedir. Müşteri gereksinimlerini dikkate almakta ve karşılamak için gerekli çalışmalara başlamaktayızdır. Sağlıklı ortamda üretilen etlik ve yumurtalık civcivlerde, maksimum oranda kalite görülmektedir.

Civciv fiyatları için en güncel rakamlara bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Civcivler hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilir, isterseniz civciv siparişi vermek için tıklayınız.

fransız ördek civciv satışı civciv satışları ataks civciv satışı civciv fiyatları

Post A Comment

× WHATSAPP